fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

“İçerde” dizisi rekora mı koşuyor?

Anasayfa
Sinema “İçerde” dizisi rekora mı koşuyor?
içerde rekoramı koşuyor

Başlayalı henüz 12-13 bölüm olmasına rağmen bütün dikkatleri üzerine çeken yapımını Ayyapım’ın üstlendiği dizi ‘İçerde’ her pazartesi reyting rekorları kırıyor. Gittikçe hayran kitlesini arttıran dizi özelliklede oyuncularıyla kazanıyor. Genç hayran kitleleri fazla olan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli gibi oyuncularıyla şahlanan dizi bütün ödülleri toplayabilir. Elimize gelen bilgilere göre dizinin 39 bölüm süreceği ve 39.bölümde final yapacağı belirlendi. Eğer dizi izlenip beğenilir reytingler yüksek gelirse yeniden Show Tv ile anlaşma yapılabilir. Bu duruma en çok da biz dizinin hayranları sevinmişizdir. Dilerseniz diziyi kısaca hatırlayalım.

Sarp polis okulunu birincilikle bitiriyor. Her şey okulun mezuniyet töreni ile başlıyor. Sarp’ın birde daha önceden kaçırılan kardeşi Mert’de aslında aynı polis okulunda okuyor. Mert karakteri aslında hayatına giren Melek sayesinde sokaklardan,dayak yemekten kurtulup polis akademisine başlamıştır. Mert’in aslında mert olmadan yani küçükken kaçırılmadan önceki ismi Umut’tur. Sarp ve Umut kardeşler babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden tutuklanmaları ile büyük bir travma yaşamışlardır. Babalarının hapse girmesinden sonra Umut’un kaçırılması Sarp’la Umut arasında bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olup aynı okulda olduklarından habersizdir. Sarp 4 yıl sonra mezuniyet törenine geldiğinde ise hocası olan Yusuf Kaya babasının kötü hareketlerini göz önüne sererek Sarp’a meydan okur. Okuldan atılacağını öğrenen Sarp ise mezuniyet töreninde Yusuf Kaya’ya silah çeker ve hapse girer. Sarp’ı savunmaya gelen avukat ise zamanında kardeşi Umut’a yani Mert’e yardım eden Melek’tir. Sarp’ın hapse girmesiyle Mert birinci plandadır ve göz önündedir. Hapisten çıkan Sarp ise tabiri caizse kötü adamların (Celal Babanın) en güvendiği adamı olmayı başarmıştır.
Kısacası dizimizin konusu budur. Dilerseniz birde dizimizin oyuncularına bakalım.

icerde-dizisi

Çağatay Ulusoy
Nam-ı değer Sarp Yılmaz
Aras Bulut İynemli 
Mert,Umut
Çetin Tekindor
Meşhur Celal baba
Celal Duman
Bensu Soral
Melek Güzeller güzeli avukat.
Rıza Kocaoğlu
Davut
Celal Duman’ın sağkolu
Mustafa Uğurlu 
Yusuf Kaya
Damla Colbay
Eylem Sarp’ın manevi kız kardeşi, Gazeteci kız
Nihal Koldaş
Sarp ve Umut’un annesi

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR