Kapat

Hürriyet Bumerang Nedir? Nasıl Kullanılır? Artıları Nelerdir?

Anasayfa
Teknoloji Hürriyet Bumerang Nedir? Nasıl Kullanılır? Artıları Nelerdir?
hürriyet-bumerang-nedir

Öncelikle Bumerang Nedir?

İlk olarak bu kısmı anlatmak istedik. Aranızda bu sistemin ne olduğunu bilmeyenler için Bumerang’dan bahsedeceğiz. Bumerang, sistemindeki bloglara, sitelere trafik ve para kazandırmanın yanında çeşitli organizasyonlar ve etkinliklerle yüz güldüren bir network projesidir. Peki neden bunu bedavaya yapsınlar ki? Aslında Hürriyet’in de çıkarları mevcut. Blogları bünyesine katarak portföy oluşturuyor ve Bumads isimli reklam platformu arcılığıyla, bünyesindeki bu blogları kullanarak pazarlama sayesinde kâr elde ediyor. Belli başlı markalardan, reklamlarını yapmak için ücret alıyorlar. Bu ücretin bir kısmını kendi bünyesine atarken, bir kısmına da blog sahibine gönderiyor. Yani Bumerang hem sizi hemde kendisini düşünüyor. Herkes kazansın mantığı. 🙂

Bumerang sisteminde 3 farklı üyelik tipi vardır. Blogunuzun yapısına, içeriğine göre bu üç üyelik tipinden biri ile sisteme üye oluyorsunuz. Peki bu üç üyelik tipi nedir?


Bronz Üyelik

Bumerang sistemindeki en düşük üyelik tipidir. Bu üyelik tipiyle sisteme kabul edilirseniz reklam teklifleri alamazsınız, yazılarınızı Yazar Kafe‘de paylaşamazsınız. Bu üyelik tipinizi almanızı sağlayacak belli başlı nedenler vardır elbette. Sitenize ait tema, içerik yapısı ve benzeri belli başlı nedenler.


Altın Üyelik

Bumerang sistemindeki orta seviyede üyelik tipidir. Blogların büyük çoğunluğu bu üyelik tipi ile sistem üyesidir. Bu durumda reklam teklifleri alabilirsiniz, ancak yazılarınızı Yazar Kafe‘de paylaşamazsınız. DC-Tekno ailesi de Altın Üyelik kapsamında Bumerang üyesidir.


Platin Üyelik

Bumerang sistemindeki en üst seviye üyelik tipidir. Bu durumda hem reklam teklifleri alabilirsiniz, hem de yazılarınızı Yazar Kafe‘de paylaşabilirsiniz. En avantajlı çıkılacak olan üyelik tipidir. Tabi bu üyelik tipine girebilmek içinde biraz emek harcamanız gerekiyor.


Bumerang Bana Ne Kazandırır? Artıları Ne?

Bumerang sistemine üye olarak aşağıdaki avantajlar yararlanabilirsiniz. Elbette üyelik tipinize göre bunların bazılarından yararlanamayacaksınız.

 • Yazar Kafe‘de yazı paylaşabilirsiniz.
 • Boomads teklifleri ile para kazanabilirsiniz.
 • Kaliteli backlink elde edersiniz.

Yazar Kafe İçerikleri

Yazar Kafe, Hürriyet’in oluşturduğu bir içerik oluşturma platformudur. Bumerang Network’e platin üye olan blog veya site sahipleri yazılarını burada paylaşarak daha fazla trafik elde ederler. Yalnız şöyle bir kısmı da atlamayalım. Yazar kafeye içerik gönderebilmek ve trafik elde etmek için Platin üye olmanız gerekmekte.

Peki Nasıl Üyeliğimin Seviyesini Arttırırım?

İlk üye olduğunuz zaman platin üye olma imkanınız düşük seviyelerdedir. Bu nedenle ilk üyeliğinizi aldıktan sonra geçen zamanla yeniden üyeliğinizin yükseltilmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Tabi hiçbir şekilde sitenizde gelişmeye yönelik çalışmalar yapmayıp tekrar başvurursanız platin üye asla olamazsınız. Temanız da içerikleriniz de belli başlı değişiklikler gibi. Gelin birazda o değişiklikler ne onlara bakalım.

 • Özgün Olmak
 • Güncel İçerikler Girmek
 • İçeriklerde Görsel Kullanmak
 • Sosyal Medya Hesaplarınızı Bumerang Sistemine Bağlayın
 • Atılan Yorumlara Mutlaka Cevap Verin

Anlattığım bu yöntemleri yerine getirirseniz en kısa sürede platin üye olacağınıza inanıyorum. Dediniz ki tamam hocam hepsini yerine getirdim şimdi ne yapacağım? Bu gelişmeleri Bumerang’a iletin. Siteniz de değişikliklere gittiğinizi ve güncel içerik girdiğinizi, platin üye olmak istediğinizi iletin. Bumerang tekrar sitenizi inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

Reklam Teklifleri Ne Zaman Gelir?

Tekliflerin ne zaman geleceğini bilemezsiniz. Bu aşamada içerikleriniz güncel özgün tutup beklemede kalacaksınız. Size gelen teklifleri Bumerang iletecektir.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Sistemden ödeme almak için minimum bakiyeniz 50 tl olmalıdır. Sonrasında ödeme safhasına geçebiliyorsunuz. Ödeme sırasında vergiler düşürülerek ödeme banka hesabınıza 5-7 gün içinde aktarılıyor. He şunu da unutmayalım sistem son derece güvenilirdir. Hiçbir şüpheniz olmasın.

İyi Okumalar Dileriz!

“Hürriyet Bumerang Nedir? Nasıl Kullanılır? Artıları Nelerdir?” üzerine 4 yorum

 1. Grafik tasarım says:
  • avatar Deniz Işın Coşkuner says:
 2. ozlem says:
 3. gökçe says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir