Kapat

Huawei P20 Pro Modeli Rekor Kırabilir

Anasayfa
Mobil Huawei P20 Pro Modeli Rekor Kırabilir

Huawei P20 Pro modelinde bulunan 3 arka kamera fotoğraf tutkunlarının en fazla beğendiği özelliği olmuş durumda. Bugüne kadar alt ve orta seviye cihazlar üreten ve tam olarak müşterilerine üst düzey cihazlar sunmak yerine düşük seviye ve uygun fiyatlı cihazlar sunmayı tercih eden Çinli markanın, şimdilerde ise daha fazla üst düzey cihazlar sunmak istemesi marka değerinin daha fazla artmasını sağlıyor.

Huawei P20 Pro modeli ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre cihazın tamirinin zor olduğu belirtilirken, bununla ilgili iFixit ekibi tarafından yapılan testlerde Huawei P20 Pro modelinin cam arka yüzey ve bataryanın oldukça fazla kötü bir noktaya konumlandırılmış olmasından dolayı tamirinin çok zor ama yapılabilecek seviyede olduğu belirtildi.

Dünyanın En İyi Kameraya Sahip Telefonlarından Birisi Ancak…

Huawei P20 Pro modeli dünyanın en iyi kameraya sahip telefonlarından birisi olmasına rağmen Android işletim sistemine sahip olmasından dolayı iPhone X modeline oranla tercih edilmemesini sağlayacak bir etken olarak değerlendiriliyor. Apple iPhone X modelinin kamerasının bazı alanlarda ve çekim alanlarında Huawei P20 Pro modeline oranla üstünlüğü bulunduğu görülmekte.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR