fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Huawei P20 Pro Kamerası İle Rekor Kıracak

Anasayfa
Mobil Huawei P20 Pro Kamerası İle Rekor Kıracak

Huawei P20 Pro modelinin kamerası ile birlikte yeni dönemde markanın satışlarını çok daha fazla arttırması ve marka algısına çok daha fazla olumlu katkı sunması bekleniyor. Yeni dönemde Android dünyasının Samsung’u olabilecek olduğu iddia edilen Çinli markanın Samsung’u geçmesi imkansız olmasına rağmen mobil cihaz satışlarında payını oldukça fazla arttırarak Samsung markasının önüne geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Apple’ı geçmesinin imkansız olduğu bilinen Huawei’nin kamera olarak ise Apple’a oranla dahi daha iyi kameraya sahip olduğu, ancak işletim sisteminin Android işletim sistemi olmasından dolayı tek kamera özelliğinin cihazı kurtarmadığı birçok kullanıcı tarafından dillendiriliyor. Samsung tarafının şimdiden Huawei P20 Pro modeli dolayısı ile Galaxy Note 9 modeli üzerinde kamera çalışmalarına hız verdiği, amiral gemnisi cihazında çok daha yüksek kameraya yer verebilecek olduğu düşünülüyor. Benzer şekilde Samsung Galaxy S9 modelinden sonra gelmesi beklenen Galaxy X modelinin de kamera açısından çok başarılı olacak olduğu tahmin ediliyor.

Huawei P20 Pro Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Huawei P20 Pro modelinin ne zaman satışa sunulacak olduğuna dair henüz kesin bilgi bulunmuyor. Türkiye’de cihazın 1.5 ay içerisinde satışta olması bekleniyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR