Kapat

Huawei P20 Pro Göründü

Anasayfa
Mobil Huawei P20 Pro Göründü

Huawei P20 modelinden hemen sonra Huawei P20 Pro modeli ortaya çıktı. Akıllı telefon dünyasının en dikkat çeken modellerini üretmeye devam eden ve son dönemde Mate 10 Pro modeli ile kullanıcılarından kamera açısından olumlu yorumlar yapılıyor. Mate 10 Pro modelinden hemen sonra yeni model olarak kameraya özen gösterilecek yeni amiral gemi modelinin ise Huawei P20 Pro olması bekleniyor.

Çinli dev Huawei, bu konuda pek fazla açıklama yapmazken, şirketin üretim kapasitesi ve Mate 10 Pro modelinden sürekli olarak kazanç elde etmesinden dolayı ciddi oranda maddi servet kazandığı, bunu devam ettirmek adına üst düzey kaliteli cihazlar üretmeye devam edecek olduğu belirtiliyor.

ABD’de Satamıyor

Huawei Mate 10 Pro ve benzeri modeller ABD’de satılmıyor veya aracılar tarafından satılıyor olsa bile kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor. ABD’li CIA, NSA ve FBI gibi kurumlar bu ve buna benzer markaların kullanıcıları dinlediği ve izlediğini, bundan dolayı kullanılmaması gerektiğini sık sık ifade ederken Huawei ise ABD’ye yönelik yatırımlarını her daim daha fazla arttırmayı hedefliyor. Şirketin Huawei P20 Pro modelini ne zaman satışa sunacak olduğu ise meçhul.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR