Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro Fiyatları Sızdırıldı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro Fiyatları Sızdırıldı

Anasayfa
Mobil Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro Fiyatları Sızdırıldı

Akıllı telefon denilince birçok Asya ülkesinde ilk akla gelen markaların sıralamasında kendisine yer bulan ve dünyada aktif olarak satış oranları konusunda çok fazla satış yaptığı bilinen Huawei’nin yeni dönemde yeni modelleri tüketicilere sunacak olduğu belirtiliyor. Yeni dönemde yeni amiral gemisi modelleri ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak olan şirket, tasarım olarak rakiplerinden geri kalmayacak.

Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro modellerinde farklı farklı tasarımlar kullanacak olan Huawei, P20 ana modelinde ise eğer sızdırılan bilgiler ve görseller doğru ise iPhone X modelinden farksız olarak çentikli ekrana sahip akıllı telefonunu piyasaya sürmüş olacak.

Fiyatlar Çok Yüksek

27 Mart tarihinde tanıtılacak olduğu iddia edilen yeni modellerin fiyatları ise bir o kadar yüksek. Huawei P20 modeli 629 Euro, P20 Lite 369 Euro ve P20 Pro 899 Euro fiyat ile satışa sunulacak olan cihazların alıcısının fazla olup olmayacağı konuşulmaya başlanmış durumda. Huawei Mate 10 Pro modeli ile birlikte rekor fiyatlarda cihaz satmaya başlayan şirket, yeni dönemde görünen o ki cihazların fiyatlarını oldukça fazla arttırmaya istekli.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR