Huawei P20 Lite Yeniden Görüntülendi - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Huawei P20 Lite Yeniden Görüntülendi

Anasayfa
Mobil Huawei P20 Lite Yeniden Görüntülendi

Huawei P20 Lite modeline dair son dönemde çentikli ekran ile gelecek olduğunun ortaya çıkması sonrasında teknoloji severler cihazdan gelecek iddialar ve sızıntıları merakla bekliyorlar. Kullanıcıların cihaz üzerinde nasıl özellikler sunulacak olduğu sordukları ve cihazın ne zaman tanıtılacak olduğuna dair sorular sormaya devam ettikleri bugünlerde cihaz hakkında bir yeni görsel daha ortaya çıktı.

Huawei P20 Lite modeline dair internet üzerinde yabancı bir kaynak tarafından yayınlanan bir erkeğin elinde duran cihazın arka kısmının görseli cihazın birebir iPhone X modelinden çalıntı olduğunu doğruladı. Kendi tasarımlarını yapmak yerine dünya devi Apple’ın tasarımlarını kopyalamayı yeğleyen Huawei markasının bu durumdan dolayı tercih edilmeyecek binlerce kullanıcı bulunuyor.

Huawei P20 Lite Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei P20 Lite modelinin kısa süre içerisinde tanıtılacak olduğuna dair iddialar olmasına rağmen henüz daha tam olarak ne zaman tanıtılacak olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Akıllı telefon modelleri ile son dönemde yükselişe geçen Huawei’nin yeni modelinin birebir Apple iPhone X çakması bir model olmasının ise tepki çeken detaylardan olabileceği düşünülmekte.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR