Huawei P20 Lite hakkında yeni bilgiler sızdırıldı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Huawei P20 Lite hakkında yeni bilgiler sızdırıldı

Anasayfa
Mobil Huawei P20 Lite hakkında yeni bilgiler sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının en büyük devleri arasında yerini alan Huawei, yeni dönemde yeni akıllı cep telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Gelecek birkaç hafta içerisinde tanıtılması beklenen Huawei P20 Lite modeli ile dikkatleri tekrar üzerine çekecek olan şirket, cihaz hakkında detay vermemesi, cihazın tanıtım tarihini açıklamaması ile meraklı kullanıcıların baskılarına maruz kalıyor.

Basına sızdırılan bilgilerde ise Huawei P20 Lite modelinin özellik ve fiyatları ile ilgili detaylar ortaya atıldı. İddialara göre P20 Lite modelinin 5.84 inç Full HD+ IPS ekran, 8 çekirdekli Kirin işlemci,4 GB RAM, 64 GB dahili depolama, 16 MP + 2MP ön kamera, Android 8.0 Oreo yazılım sürümü özellikleri ile tanıtılacak olduğu iddia edildi.

450 Dolar Fiyatla Satılacak

Eğer iddialar doğru ise P20 Lite modeli bu özellikler ile birlikte 450 dolarlık baz fiyat ile satışa sunulacak. Bazı ülkelerde 600 dolar seviyesini vergiler dolayısı ile aşabilecek olduğu tahmin edilen modelin, Türkiye’de fiyatların 2400 TL olması bekleniyor. Cihaza dair gelecek günlerde daha detaylı görsel ve bilgilerin basına sızdırılması tahmin edilirken, arka kamerasının Huawei Mate 10 Pro modelinden daha düşük olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR