fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Huawei P Smart 1.599 TL Fiyat İle Satışa Sunuldu

Anasayfa
Teknoloji Huawei P Smart 1.599 TL Fiyat İle Satışa Sunuldu

Akıllı telefonları ile dikkatleri çekmeyi başaran ve Türkiye’de satışları ortalama seviyede iyi olan Huawei, yeni P Smart modelini satışa sundu. Huawei P Smart modelini orta seviye bir cihaz olarak Türkiye’ye getiren Huawei, yeni modelin fiyatında ise diğer markaların modellerine oranla bu fiyat bazında oldukça uygun tuttu ve özelliklerine göre cihazın fiyatının çok iyi olduğu belirtildi.

Cihaz ile ilgili henüz daha Türkiye’de kullanıcı deneyimine sahip olunmadığı için yorum yapılamazken, bazı kullanıcıların cihazın özelliklerinin bu fiyat oranında çok iyi olmasını belirterek cihaz değişimi yapmaya karar verdiği sosyal medyaya yansıdı.

1.599 TL Fiyat İle Alabilirsiniz

Huawei P Smart modelinde 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 5.65 inç ekran, 13 + 2 MP arka kamera ile 8 MP ön kamera sunan Huawei’nin yeni dönemde en fazla satan modellerinden birisinin P Smart model olmasına kesin gözüyle bakılmakta. Şirketin Mate 10 Pro modelinin en fazla satan cihazlarından birisi olduğu belirtilirken, yeni modelin orta segment cihazlar arasında ilk sıralarda yer almasının önünde hiçbir engel bulunmuyor, aksine cihazın uygun fiyatı dolayısı satışlarının çok olması bekleniyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR