Kapat

Huawei Mate X 512 GB Hafıza İle Tanıtılacak

Anasayfa
Teknoloji Huawei Mate X 512 GB Hafıza İle Tanıtılacak

Huawei Mate X modeli ile ilgili olarak basına sızan iddialara göre gelecek haftalarda tanıtılması beklenen amiral gemisi modelin tam 512 GB hafızaya sahip olacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Türkiye’de özellikle 512 GB hafızaya sahip cihaz bekleyen kullanıcıların Huawei Mate X modeli ile birlikte bu sorunlarına tüm dünyada olduğu gibi çözüm bulunacak olduğu açıklandı.

İddialara göre Çinli teknoloji devinin yeni modeli çok daha farklı özellikler sunacak ve Apple iPhone X modelinde olduğu gibi ismi ”X” olarak belirlenecek. Apple‘ın izinden gidecek olan Huawei, hafıza konusunda ise son kullanıcıya sunulacak en yüksek dahili depolamaya sahip cep telefonunu kullanıcılara sunan ilk şirket olacak.

Apple 256 GB Sunuyor

Apple’ın iPhone X modelinde en fazla 256 GB hafıza sunulurken, günümüzde işi sürekli olarak veriler ile olan veri kaydetmek, sürekli video kaydı ve fotoğraf çekmek olan kullanıcıların bu tür 512 GB depolamaya sahip cihazlar imdat çağrılarına yetişmiş olacak. Elbette ilerleyen süreçte Huawei Mate X modelinden farklı olarak birçok şirket 512 GB depolamaya sahip cihazlar üretebilir.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR