fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

HTC Vive Pro 5 Nisanda Çıkıyor!

Anasayfa
Mobil HTC Vive Pro 5 Nisanda Çıkıyor!

Herkesin beklediği HTC Vive Pro’nun fiyatı ve ne zamana çıkacağı duyuruldu. peki ne zaman çıkıyor ve fiyatı ne olacak ?


HTC tarafından bu gün bir paylaşım yapıldı, bu paylaşıma göre HTC Vive Pro 5 Nisan tarihinde satışa çıkacağı açıklandı. 5 Nisan tarihinden itribaren piyasaya sunulacak olan HTC Vive Pro fiyatı mağazalarda 799 Dolar fiyat ile raflarda yerlerini alacaklar, 2880 x 1600 çözünürlüğü destekleyecek ayrıca dahili kulaklık içinde bulunacak.

Arttırılan Çözünürlük Fiyatları da Etkileyecek Mi ?

Diğer Vive ürünlerine göre çift oled ekranlı  % 78 oranda arttırıldı, yeni Vive ürünü eklenen “nolse cancellation” özelliği ile ses özelliğinin bambaşka bir hal alacağını düşündürüyor.

HTC aynı zamanda diğer Vive ürünlerininde satışlarının devam edeceğine dair açıklamada bulundu.

Vive VR kontrolcüleri ile uyumlu olan yeni HTC Vive Pro ile birlikte ücretsiz gelecek olan Fallout 4 VR‘nin kopyalarının hediye edileceği mevcut bilgiler arasındadır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR