Kapat

HTC U12+ Yeni Özellikleri İle Geliyor

Anasayfa
Mobil HTC U12+ Yeni Özellikleri İle Geliyor

HTC U12+ modelini üretmeye hazırlanıyor. Dünya devi telefon üreticisi son yıllarda yaşadığı zorlu dönemler dolayısı ile sorun yaşarken, en fazla sorun yaşadığı konuların arasında ise kullanıcıların HTC markası çatısı altında bulunan cihazları tercih etmemesinden kaynaklanıyor. Türkiye ve diğer ülkelerde kullanıcılar gerek yazılımsal destek verilmemesi, gerek ise cihazlarının arkasında durmamasından dolayı HTC markasının akıllı telefonlarına ilgi göstermediklerini belirtiyor.

Dünyada ilgi görmek isteyen HTC ise yeni dönemde amiral gemisi olması beklenen HTC U12+ modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. İddialara göre cihazın özellikleri üst düzey olacak olduğu gibi 6 inç boyutlu ekran, WQHD+(2960×1440) çözünürlük, 16 MP ve 12 MP çözünürlüklü iki çift arka kamera, 8 Megapiksel çözünürlüğe sahip ön kamera özelliklerine sahip olması bekleniyor.

Fiyat Belli Olmamış

Mayıs ayında satışa sunulması beklenen HTC U12+ modelinin fiyatı ile ilgili bilgi ise henüz daha bulunmuyor. Kullanıcılar cihazın fiyatının uygun olması durumunda tercih edilebilecek bir cihaz olduğunu belirtirken, bazı kullanıcılar ise yazılımsal olarak ve cihazlarına destek konusunda HTC yönetimince adım atılmaması durumunda markanın cihazlarını tercih etmeyecek olduklarını belirtiyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR