Kapat

HTC U12 Plus Çıkış Tarihi Belli Oldu

Anasayfa
Mobil HTC U12 Plus Çıkış Tarihi Belli Oldu

HTC yeni akıllı telefonlar üretmeye hazırlanıyor. Son yıllarda yaşadığı kritik satış oranları dolayısı ile batmanın eşiğine gelen şirket için son şanslarını ve kozlarını kullanan HTC, bu konuda eğer yeni üretilecek olan HTC U12 Plus modeli ile başarılı olamaması durumunda çok daha fazla rekor zarar elde edebilecek.

Teknoloji dünyasında geride kalan ve kullanıcılarına sunduğu sıkıcı tasarım ve arayüz gibi nedenler dolayısı ile dönüşüm döneminde başarı elde edemeyen şirket, şimdilerde ise bunun pişmanlığını yaşıyor. Koyu, sıkıcı ve güncelleme desteğinden yoksun cihazlar üretmesi, Samsung  ile mücadele etmek konusunda başarılı mühendislere sahip olmamasından dolayı tercih edilmeyen markanın, yeni cihazının ise üst düzey özellikler ve beklenen tasarım, arayüz ve özellikleri sunacak olduğu iddia edildi.

Özellikleri Nasıl Olacak?

6 inç WQHD+ çözünürlükte LCD ekran, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci, 6 GB RAM, 3,420 mAh batarya ve 256 GB depolama alanı, 16 Megapiksel ve 12 Megapiksel arka kamera, IP68 su ve toza dayanıklı tasarım benzeri özelliklere sahip olması beklenen cihazın satış fiyatının ise şu aşamada bilinmediği, ancak gelecek süreçte belli olacağı bekleniyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR