fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

HTC U12 Life Android 8.1 ile gelecek

Anasayfa
Mobil HTC U12 Life Android 8.1 ile gelecek

Birkaç ay içerisinde tanıtımının yapılacak olduğu iddia edilen HTC U12 Life modeli ile ilgili yeni iddialar ortaya atılmış ve cihazın biraz daha geç satışa sunulacak olduğu iddia edilmişti. Cihazın satışa geç sunulacak olduğu iddiasının bir diğer nedeni de Android 9.0 Pie işletim sistemi güncellemesi önyüklü olarak gelecek olduğundan dolayı teknoloji devinin bu konu üzerinde çalışmalar yürüttüğü ve bu konuda yapılacak çalışmaların biraz uzun sürebilecek olduğu gösterilmişti.

Bugün ise ortaya atılan iddialarda HTC U12 Life modelinin Android 9.0 Pie işletim sistemi yüklü olarak gelmeyecek olduğu, Android 8.1 Oreo işletim sistemi yüklü olarak tanıtılacak ve bu hali ile satışa sunulacak olduğu iddia edildi.

Türkiye’de satış yapamıyor

Mevcut Türkiye şartlarında zaten tercih edilmeyen markalar arasında bulunan HTC’nin bu adımı ile birlikte diğer satış yaptığı ülkelerde de mobil kategorisinde daha fazla kullanıcı kaybetmesi kesin. Teknoloji devinin bu kararı almasındaki etkenin ne olduğu veya neler olduğu konusunda ise basına sızdırılmış bir bilgi yok.

HTC her yeni modeline en az 1 kez güncelleme vermesi ile tanınıyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR