HTC telefon üretimini sonlandırabiir - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

HTC telefon üretimini sonlandırabiir

Anasayfa
Mobil HTC telefon üretimini sonlandırabiir
htc-desire-10-pro

HTC, yakın zamanda akıllı cep telefonu üretimini sonlandırmaya doğru şirket içi adımlar atabilir. Gizli ve kapalı kapılar ardında yapılan görüşmelerden henüz sonuç alınmasa da teknoloji ve üretim devi HTC’nin son yıllarda düşüş göstermeye devam ediyor olması ve sektörde ciddi bir kayıp yaşamaya devam ediyor olması üretim konusunda da bazı maddi problemlere sebep olabiliyor.

Basında paylaşılan iddialar eğer doğru çıkarsa cep telefonu satışları 2018 yılında diğer yıllara göre daha düşük oranda satışlar yaparken, şirketin bu satışlardan elde ettiği gelirlerin artık giderleri ve bazı borç ödemelerini dahi karşılamak konusunda zorluklar yaşattığı, teknik servis benzeri sorunlarında daha büyük kayıplara sebep olduğu basına yansıyor.

Kapatabilir!

Akıllı cep telefonu bölümünü kapatması konusunda bazı iddialar ortaya atılan teknoloji üreticisi bu iddiaları sürekli yalanlıyor olsa dahi, yalanlanan iddiaların gelecekte gerçek olma riski bulunuyor. Bu türden yaşanan kayıplar genellikle şirketlerin zarar ettikleri bölümleri kapatması veya sadece belirli işler için açık tutmaları ile çözülmeye çalışılıyor.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR