Honor Note 10 Ne Zaman Tanıtılacak? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Honor Note 10 Ne Zaman Tanıtılacak?

Anasayfa
Mobil Honor Note 10 Ne Zaman Tanıtılacak?

Honor 10 modelinden hemen sonra tanıtılacak olan ve yüksek fiyata sahip olması beklenen Honor Note 10 modeline dair yeni detaylar ortaya çıktı. Yeni modelin çok daha fazla özellik ve daha farklı bir tasarım içeren cihaz olması beklenirken, cihaza dair teknik özellikler ve diğer bilgilerin neler olacak olduğu konusunda açıklama yapılmadı. Honor yönetiminden yapılan resmi bir açıklama bulunmazken, yönetim bugüne kadar sessizliğini korumuştu.

Honor markası yeni kurulmuş olmasına rağmen model olarak Honor modelleri bir süreden beridir var ve bugün Honor yönetimi Honor Note 10 modelinin 2 yıldan beridir geliştirme aşamasında olduğunu, yakın zamanda benzer Honor ürünleri ile birlikte tanıtımının yapılmasına yönelik ilgili adımların atılacak olduğunu açıkladı. Yapılan bu açıklamalar kısa süre içerisinde dikkat çekerken, Honor Note 10 modeline dair ise açıklama yapılmadı.

Nasıl Özellikler İçerecek?

Honor Note 10 modelinin nasıl özelliklere sahip olacak olduğu konusunda henüz daha tam anlamı ile bir açıklama yok. Cihazın teknik özelliklerinin Samsung modellerinde olduğu şekilde olsa bile satış oranlarının aynı model özelliklerinden biraz daha iyi Samsung modellerinden çok daha düşük satış oranlarına sahip olması bekleniyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR