Honor Note 10 Bataryası Ortaya Çıktı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Honor Note 10 Bataryası Ortaya Çıktı

Anasayfa
Mobil Honor Note 10 Bataryası Ortaya Çıktı

Honor Note 10 modeline dair batarya bilgisi ortaya çıktı. Hızlıca  bir şekilde teknoloji piyasasına giriş yapan Honor, akıllı telefon tanıtımı hakkında fazla bilgi sahibi olan üst ve ana markası Huawei ile birlikte hareket ediyor. Honor markası bünyesinde ciddi bir AR-GE çalışması sürerken dünyanın dört bir yanında Honor markasını daha fazla güçlendirmek, daha fazla insanın Honor marka cihazlar kullanmasında etkili olabilmek için çalışmalar ve tanıtımlar yapılıyor.

İddialar Honor Note 10 modelinden yana olurken, kullanıcıları devasa büyük bir bataryaya sahip olan Honor Note 10 modelinin beklediği iddia edildi. Eğer ki iddiaların bir kısmı doğru ise 5.000 mAh gücüne sahip batarya ile satışa sunulacak olan yeni modelin kullanıcılarına uzun saatler boyunca batarya süresi tanıyacak olduğu ve ekran açık kalma süresinin daha fazla artacak olduğu iddia edildi.

Merak Edilen Bir Cihaz Haline Geldi

Yeni Honor Note 10 modelinin ne zaman tanıtılacak olduğu merak konusu olduğu üzere, ne zaman satışa sunulacak olduğu ve teknik özelliklerinin nasıl olacağına dair iddialar internet üzerinde paylaşılmaya başlandı.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR