Honor 7X ve Honor 9 Lite Türkiye'de - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Honor 7X ve Honor 9 Lite Türkiye’de

Anasayfa
Mobil Honor 7X ve Honor 9 Lite Türkiye’de

Honor 7X ve Honor 9 Lite modeli bugün satışa sunuldu. Türkiye ve dünyada kendi markasını Honor olarak üretecek olması ve kendi markasından bağımsız olarak satışa sunacak olduğu cihazlarında ilk etap başladı. Türkiye için diğer ülkelere oranla döviz kurundan dolayı daha yüksek fiyat ile satışa sunulan Honor 7X ve Honor 9 Lite modellerinin şu aşamada sadece Teknosa’dan alınabilecek olduğu açıklandı.

Yapılan açıklamada cihazların performans olarak orta seviye bir cihaz olmasından dolayı çok üst düzey özellikler sunmadığı, ancak fiyatın buna uygun orantılı olacağı açıklandı.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Honor 7X ve Honor 9 Lite modelinin fiyatı ise 1.699 TL ila 1.899 TL arasında değişken fiyatlara sahip olacak. Cihazın internet mağazasından alınması durumunda ise ilk etapta müşteriler için 200 TL indirim uygulanacak olduğu açıklandı. Cihaza gelecek olan talebe göre diğer teknoloji mağazaları tarafından da cihazın satışa sunulmasının gündeme gelebilecek olduğu tahmin ediliyor. Honor 7X ve Honor 9 Lite modelleri ile ilgili henüz daha pek fazla detaylı bilgi ise bulunmuyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR