Hızlı ve Öfkeli Filmi 16 Yıllık Serinin 7 Dakikaya Sığdırıldığı Video - DC-Tekno
Kapat

Hızlı ve Öfkeli Filmi 16 Yıllık Serinin 7 Dakikaya Sığdırıldığı Video

Anasayfa
Video Hızlı ve Öfkeli Filmi 16 Yıllık Serinin 7 Dakikaya Sığdırıldığı Video

İlk kez 2001 yılında vizyona giren, bugün de serinin son filminin vizyona gireceği Hızlı ve Öfkeli film serisinin 16 yılda çekilmiş tüm filmlerin 7 dakikaya sığdırıldığı bir video paylaşıldı.

Dünya sinema tarihinin aksiyonu en bol olan film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin son serisi, bugün itibarı ile Paul Walker olmadan vizyona girecek. Burger Fiction isimli YouTube kanalı, serinin tüm filmlerinin yer aldığı kısa bir video yayınladı.

Eğer seriyi izlemediyseniz bu video size çok fazla bir şey vermeyecektir, zira videoda yalnızca genel olarak serideki aksiyonun en fazla yaşandığı anlara yer verilmiş. İzleyenler de Paul Walker’ı önceden oynadığı tüm filmlerde tekrar görmüş olacaklar, tabii duygusal anlar eşliğinde…

Birkaç gün önce Vin Diesel ile Paul Walker’ın annesi arasında geçen diyalogları aktarmıştık. Diesel, muhtemelen bu filmi çok çok farklı bir psikolojiyle oynamıştır. Açıkçası bu bile filmin izlenmesi için yeterli bir sebep.

Videoyu üst kısımdan izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Hızlı ve Öfkeli Filmi 16 Yıllık Serinin 7 Dakikaya Sığdırıldığı Video” üzerine 2 yorum

  1. Abdullah Taşdelen says:
  2. Hayri Kırşan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR