fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Her Hafta 2 Süper Lig Maçını Şifresiz İzlemek İster misiniz? İşte Detaylar

Anasayfa
Nasıl Yapılır Her Hafta 2 Süper Lig Maçını Şifresiz İzlemek İster misiniz? İşte Detaylar
süper-lig-maçları-artık-ücretsiz

Azerbaycan kanalı CBC Sport, her hafta iki Süper Lig maçını şifresiz yayınlayacağını açıkladı.

Kim süper lig maçlarını para ödemeden izlemek istemez ki… Yayın haklarının Digitürk’te bulunmasından dolayı maçları ücretsiz izlemek söz konusu değil, ancak bundan sonra her hafta iki Süper Lig maçını şifresiz olarak Azerbaycan kanalından izleyebileceğiz. En azından Digitürk bulunmayan arkadaşlarımız için güzel bir haber.

Azerbaycan kanalı CBC Sport’un resmi olarak yaptığı açıklamaya göre bundan böyle haftada iki Süper Lig maçı, şifresiz olarak yayınlanacak.

Maçların neye göre seçileceğini açıklamayan CBC Sport’un Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi büyük takımların maçlarını mı yoksa rastgele maçları mı yayınlayacağı bilinmiyor. İşte işin biraz olsun tedirgin eden kısmı burası…

CBC Sport’a Nasıl Erişirim

Uydu

Ülkemizden CBC Sport’a ulaşmak için öncelikle uydunuzun açısını değiştirmeniz gerekiyor. Eğer iki uydunuz varsa bu uydulardan birini AzerSpace 46° uydusuna çevirmeniz gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra CBC Sport’un frekans değerini girerek maçları şifresiz olarak izleyebileceksiniz.

CBC Sport Frekans bilgileri

Uydu: AzerSpace 46°

Frekans: 11135 H 27500

İnternet

Eğer maçları internet üzerinden izlemek istiyorsanız CBC Sport’un internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR