Kapat

Hayvanlar için oluşturulan Türk yapımı sosyal ağ, Moofio’yu Biliyormusunuz?

Anasayfa Eğlence Hayvanlar için oluşturulan Türk yapımı sosyal ağ, Moofio’yu Biliyormusunuz?

Evcil hayvanların bizler için çok önemli olmasının nedeniyle hayvanlar için bir çok işletmenin olduğunu biliyorsunuz. Ve de bir çok ta girişimde bulunulduğunu.

Hayvan sahiplerinin bir araya gelmeleri için oluşturulan mobil uygulama Moofio ilk olarak İOS için geliştirilen uygulama sunuldu.

Uygulamanın amacı ise hayvanlara çift bulma, kayıp ilanı,sahiplendirme ve misafir evi bulma gibi şeyler.
Yani bir çok özelliğin bulunduğu uygulama gayet iyi gibi gözüküyor.

Aynı zamanda da Türk yapımı olması da ayrı bir özellik katıyor. Projeyi isterseniz bir de kurucusu olan Can Aksoy’un yazısından okuyun

Moofio’yu eğlenceli, sosyal ve sorumluluk sahibi olarak tanımlıyorum. Sevimli ya da komik fotoğraflar paylaşmanın insan psikolojisi üzerinde yarattığı pozitif etki artık hepimiz tarafından biliniyor. Sosyalleşmek ve eğlenmek, hem bizim hem de evcil hayvanlarımızın gün içerisinde en çok arzu ettiği şey. Tüm bunların yanında bir de evcil hayvanlarımızın, arkadaş edinmek, geçici veya kalıcı bir yuva bulmak, eş bulmak gibi aslında yaşamları boyu ihtiyaç duyabilecekleri her şeye cevap verebilen bir topluluk olalım istedik. Tüm hayvan sahibi ve hayvan sevenleri Moofio’ya bekliyoruz”

diye belirtti. Moofio uygulamasının İOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

>>> Moofio Uygulamasının “Sahiplendirme” Bölümüne Yoğun İlgi görmüş olmasıda herkesi oldukça sevindirdi.

 

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR