fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Hayrettin’in resmi oyunu

Anasayfa
Mobil Hayrettin’in resmi oyunu

Geçtiğimiz senelerde TV dünyasında başarılı bir komedyen olmayı başaran ve daha sonrasında ise Youtube‘da çektiği komedi ile ilgili videolar ile ününü ve hayran kitlesini büyüten Hayrettinşimdi ise İstanbul sokaklarında geçen eğlenceli bir oyun sundu.

Hem İOS hemde Android için kullanıma sunulan oyunda Hayrettin’i otobüs şoföründen kaçırmaya çalışıyoruz. Hayrettin replikleri ve hareketleri ile daha da eğlenceli ve komik hale geliyor. Oyunun senaryosu ise birçoğumuzun günlük hayatta yaşadığı sorunlardan biri olan otobüs şoförüyle tartışmaktan başlıyor.

Hayrettin otobüse binmek ister ama maalesef akbili olmadığı için otobüs şoförüyle tartışmaya başlar ve ondan sonra ise otobüsten atılan Hayrettin’i otobüs şoförü kovalamaya başlıyor. Hayrettin için otobüs şoföründen kaçmak zor değil ama yolda çıkan engellerden geçmek ve puanları toplamak asıl oyunun eğlenceli noktası diyebiliriz.

Oyun tabi ki ücretsiz olarak piyasaya sürüldü ama oyun içi satın almalar mevcut bunlar ise çok makul fiyatlara. Akbil paketi gibi farklı eşyalar bulunmakta. İlk sürüm olduğu için oyun içi satın almada çeşitli şeyler bulunmamakta. Ama ilerleyen güncellemeler de farklı şeylerin gelecek gibi gözüküyor.

Hayrettin’in yapımcısı olan Todo yapımın projesi olan bu oyun Yeti Oyun Stüdyosunda yapılmış. Yeti Oyun Stüdyosunda yapılmış olan başarılı oyunlar bulunmakta. Bu oyunda onlardan biri olabilecek gibi gözüküyor. Oyunun Android sürümünü veya İOS sürümünü indirebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR