Hala Açıklanamamış 3 Paranormal Fotoğraf! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Hala Açıklanamamış 3 Paranormal Fotoğraf!

Anasayfa
Eğlence Hala Açıklanamamış 3 Paranormal Fotoğraf!
4f668f5dfdc0524d4fd9b79c71c863b2231fa31c

Hala açıklanamayan ve fotoshop olmadığı kesinleşmiş görüntüler, İnternet dünyasında oradan oraya sürükleniyorlar. Çekildikleri anlar ve fotoğraftaki anormallikler hakkında tonlarca teori üretiliyor fakat kimse nelerin döndüğünü gerçekten bilmiyor.

3. Stalk hayaleti:

Bu fotoğraf 1987’de Somerset, İngiltere’deki bir askeri filo üssünde çekildi. Fotoğraftaki kadın poz verirken yalnız olduğunu, ancak fotoğraf çekildikten sonra gün boyunca aşırı derecede üşüdüğünü söylüyor. Mevsimin yaz olması detayı ve kadının yanında oturan davetsiz misafiri fark etmeniz sizi de ürkütebilir. Ufak bir not: Bu fotoğrafı gördükten sonra üşüdüyseniz sizde bizdensiniz.

2. Hanım ablamızdan “Tövbe estağfurullah” pozu:

Birçok kişi bu fotoğrafın Japonya’daki paranormal olaylara meraklı insanların toplandığı bir etkinlikte çekildiğini söylüyor. Nitekim bu hanım ablamız işin sadece meraklısı mı yoksa temsilcisi mi belirsiz.

1. Meşhur Cooper Ailesi:

Evet o fotoğraf bu fotoğraf. Cooper ailesinin Teksas’ta aldıkları yeni evlerindeki bir kutlama esnasında çekildiği bilinen bu görüntü, belirsizliğini koruyor. Fotoğraf çekildiği an hiç bir anormallik olmadığını söyleyen aile duruma bir türlü açıklama bulamadı. İnsanın içi ürperiyor arkadaş!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR