Hakkımızda - DC-Tekno
Kapat

Hakkımızda

dctekno.com, ilkeli, kendisine özgü ve tamamen gerçeğe dayalı olarak kendisine hedef edinmiş ilkeler doğrultusunda güncel haberleri son okuyucu ile buluşturmayı hedeflemiş bir teknoloji portalıdır.

Misyonumuz

Her zaman için haberlerin ve içeriklerin tarafsız olarak özgün bir yazım dili ile sunulması ilk önceliğimizdir.

Herhangi bir metin, haber veya içerikte taraflı olarak yazılmış ”alıntı” durumu yer alıyor ise dctekno.com bunu fark etmesi durumunda direkt düzelterek tarafsız bir şekilde yayınlar.

Reklam, tanıtım veya benzeri içerikler hiçbir koşul ve şart adı altında okuyucuya belirtilmeden dctekno.com’da yayınlanmaz. dctekno.com sadece ulusal, yerel ve tamamen bağımsız haberleri sunmayı hedeflemektedir.

Son dakika teknoloji haberlerinin en güncel, en kısa süre içerisinde yayınlanması önceliklerimizden sadece bir tanesidir.

Vizyonumuz

Teknoloji gündemi konusunda ulusal alanda takip edilen marka haline gelecek bir ”Teknoloji” sitesi yaratmak.

Tüm tarafsızlığımız ve haberlerimizde yer verdiğimiz içeriklere ”dctekno.com’da yayınlandıysa doğru ve gerçek haberdir” algısını kazandırmak.

Ekiplerimiz arasında hazırlanan haberlerin verdiği huzur, güven ve doğruluk ile okuyucularımız ile ortak huzur ve doğru haberi paylaşmanın mutluluğunu yaşamak ortak vizyonuzmudur.

Hedeflerimiz

Tüm Türkiye’nin dikkatini çekebilen, teknoloji haberlerini sevmeyen okuyuculara dahi teknoloji haberlerini sevmelerini sağlamak.

Sitemizde tamamen doğru ve eksiksiz olan, kesintisiz 7/24 erişim sağlanabilen teknoloji haberleri platformu yaratmak.

Gelecek uzun vadeli süreçlerde ”Teknoloji düşkünlerinin” internete girdikleri an ilk sayfa olarak dctekno.com’u açmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.

SPONSOR
SPONSOR