fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

GTA V Oynayan YouTuber Kızın Karakteri Tecavüze Uğradı

Anasayfa
Oyun GTA V Oynayan YouTuber Kızın Karakteri Tecavüze Uğradı
brittanyventi

Brittany Venti, isimli bu genç kız Youtube dünyasında oyun videoları çekerek kendi kitlesini oluşturmuştur. Sık sık kitlesiyle canlı yayınlar yaparak sohbet etmektedir. Son canlı yayınında ise pes dedirten bir olay oldu.

Kendi karakteriyle oyununu oynamaya devam eden Brittany, her zaman yaptığı yayınlardan birisini yaptığını düşünüyordu. Ancak, oyun için bağlandığı server da kötü niyetli 4chan kullanıcılarının onun karakterine tecavüz edeceğinden habersizdi.

Muhtemelen oyun için bir mod geliştirdiğini düşünen kötü niyetli oyuncular, Brittany’nin karakterine, şiddet uygulamaya başladılar. Gerçek dünyadaki insanlık dışı kopyalarını aratmayan oyuncular, genç kızın karakterine tecavüz etmeye başladılar. (Ya bu ne biçim haber altı üstü oyun deyip geçmeyin!) Durumdan gittikçe rahatsız olmaya başlayan Brittany ise göz yaşlarına engel olamadı. Göz yaşlarını reklam amaçlı akıttığını düşünen bazı kullanıcılarda var. Lakin biz bu konu hakkında bir şey söylemek istemiyoruz.

Bu şekilde okuyunca durum size çok basit gelebilir. Fakat günümüzde cinsel taciz, tecavüz ve şiddet üzerine binlerce haber alıyoruz. Brittany’nin yaşadığı olayla görünen o ki bu bozuk zihniyet, yeni neslin dejenere olmasına neden olmuş. Oyun içi de olsa şiddet ve tecavüz olaylarının yaşanması, izleyiciler için travmatik sonuçlar doğurabilir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR