fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

GTA 6, Üzecek Bir Sebeple 2020’ye Kadar Ertelendi!

Anasayfa
Oyun GTA 6, Üzecek Bir Sebeple 2020’ye Kadar Ertelendi!
gta 6 2020 tarihine ertelendi

Rockstar Games, Paranın tadını gerçekten çok iyi almış ki GTA 6’nın çıkışını 2020 yılına kadar erteledi.

Yeni çıkan söylentilere göre Rockstar Games, GTA VI’nın çalışmalarını durdurmuştu ve uzunca bir süre bu kararını sürdürecekti, Neurogadget’ın yayınladığı bir yazıya göre şirket GTA6 yı 2020 yılına kadar duyurmayacak. Bu durumun yaşanmasının bir çok sebebi varmış, bu sebeplerin en başında ise para varmış.(Sizce de çok saçma değil mi bizce de çok saçma…)

GTA-6-Image-screenshot-fan-made

Oyunu geliştiren ekip GTA Online’ın elde ettiği başarıdan ve sağladığı kazançtan oldukça memnunmuş. Bu sebepten dolayı GTA6’nın geliştirilme süresi uzun tutulacakmış. Elbette bu karar sadece maddi durum için değil yeni oyunun daha iyi hale getirilmesi için ekstra kaynak oluşturulması için alınmış.(Bizce hiç inandırıcı gelmedi ya sizce ?)

İşin özü daha önce 2018, en geç 2019 yılı gibi GTA VI’yı görebileceğimiz söyleniyordu. Yeni raporlar ise ‘GTA VI’yı 2020’ye kadar unutun’ diyor. Buda GTA severleri başta biz olmak üzere aşırı üzdü…

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR