fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Göz Kamaştırıcı En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Anasayfa
İnternet Göz Kamaştırıcı En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Resimli Kandil Mesajları 2014, En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Sizlere bugünün mevlid kandili olmasından dolayı sevdiklerinize gönderebileceginiz resimli güzel kandil mesajlarını bu baslıgın altına veriyoruz. Kandil olmasi hasebiyle bütün herkese tebrik ve güzel dualarda bulunabilirsiniz. Bunu sadece birgün ile sınırlı degil bütün yıl boyunca yapılsa daha eftaldir.

Sadece kandillerde degil normal olan her zaman sevdilerinizi arayıp onların hal ve hatırlarını sormak, onlarla sohbet etmek, muhabbeti gelistirmek, kalplerinizde bulunan kin ve düsmanlıgı yok etmek için devamlı yapılması uygundur. Insanın birbirleriyle olan muhabbetinin ve sevgisinin artması için devamlı yapılması sarttır.

Iste sevdiklerinize cep telefonu ile veya e-mail yolu gönderebileceginiz sizler için sevdigim bir kaç tane güzel resimli kandil mesajları 2014 . Simdiden mevlid kandilinizi en kalbi duygularımla kutlarım. Mevlam dualarınızı ve tövbelerinizi kabul eylesin..

En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

“Yorgunluk, hastalık, tasa, keder, sıkıntı ve gamdan; ayağına batan dikene varıncaya kadar müslümanın başına gelen her şeyi, Allah, onun hatalarını bağışlamaya vesile kılar.”
(Buhârî, Merdâ, 1, 3; Müslim, Birr, 49)

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

Açtıgınız zaman elinizi semaya lütfen o yalvarısınızda benide unutmayın. Sizin duanıza ihtiyacım var. Mutlu kandiller

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller…

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Sizlere verdigimiz dünkü yazımız olan Mevlid Kandili nedir, neler yapılmalı? baslıklı yazımızda kandil gecesinin önemi, hangi ibadetlerin yapılacagı ve kandil gecesi hakkında bilinmesi gerekenler anlatılmıstır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR