Görülmesi Gereken Yerler - DC-Tekno
Kapat

Görülmesi Gereken Yerler

Anasayfa
Eğlence Görülmesi Gereken Yerler

Görülmesi gereken yerler, Görülmesi gereken mekanlar

Dünya üzerinde o kadar güzel mekanlar ve yerler vardir ki bunlarin mutlaka görülmesi gerekir. Özellikle dogal sekilde olusan veya insanlarin çaba göstererek yaptiklari yapilar insani hayrete düsürüyor. Özellikle dogal yoldan olusan güzellikler inanilmaz olarak bizleri etkiliyor.

Sizlere bugün 6 tane görülmesi gereken yerleri verecegim. Ilk olarak Avusturalya‘da bulunan Sydney Opera Binasi muhtesem görüntüsü ile ilgi odagi olarak   veriliyor. Bilhassa kart postallar için önemli bir yeri bulunmaktadir.

Romantik ülke Italya‘danda sandal çekmek ayri bir güzellik ve evlerin degisik kültür ve mimari ile yapilmasi insani cezbediyor. Bilhassa ülkeye has sandallarin yapilmis olmasi buraya ayri bir hava veriyor.

Arjantin‘de Patagonya’da bu dogal güzellik ise inanilmaz derecede güzel ve etkileyici. Perito Monero busuli asiklarin gelip burada romantik hava geçirdigi belirtiliyor.

Avusturalya‘ da bulunan güzellikleri saymakla bitmez ancak bugün sizlere Avusturalya‘da Uluru ayri bir güzellik ve dogal mekan..

Kuzey Hindistan‘da yapilmis olan BudhaKaplan Yuvasi Manastiri ise dagin etegine kurulmus olan mabed inanilmaz derece de etkileyici ve cekici yapilmis.  Insanlarin  buraya dini inançlari geregi geliyorlar.

Kamboçya‘da yer alan Angkor harikasi ise muhtesem. Güzel ve görülmesi yerler arasinda yer almaktadir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR