fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Play Store Güncellendi

Anasayfa
Mobil Google Play Store Güncellendi

Google Play Store bundan sonra 3 milyona yakın kullanıcıya daha rahat ve daha net güncelleme notları açıklaması ile kullanıcılardan olumlu yorumlar alacak. Apple’dan farksız olarak güncelleme notlarının ”güncellemeler” sayfası adı altında yer almasını isteyen kullanıcıların isteğine uyacak olan Google, yeni yapılan arayüz güncellemesi ile birlikte kullanıcılara güncelleme notlarını uygulamanın hemen altında göstermeye başlayacak.

Bu karar ile birlikte kullanıcılardan olumlu yönde geri bildirim alacak olan Google Play Store arayüzünün kullanıcılara sunacak olduğu yenilikler arasında ”güncelleme notları” kısmının daha aktif bir şekilde kullanılmasını sağlayacak. Kullanıcılar bu sayede uygulamada yeni güncelleme ile birlikte neler yapıldığını ve nelerin değiştiğinin daha kısa süre içerisinde farkına varabilecek.

Kısa Süre İçerisinde Devreye Girecek

Yeni Google Play Store arayüzü güncellemesi kısa süre içerisinde tüm dünyada Android kullanıcıları için devreye girmiş olacak. Kullanıcıların bir kez cihazlarını kapatıp açması durumunda kendi kendiliğine güncellenecek olan arayüzün daha kısa sürede güncellenmesi söz konusu olabilir. Zira Google Play Store güncellemeleri otomatik olarak yüklendiği gibi arka planda kendiliğinden yüklenmekte ve sunucu tabanlı güncellemeler olmakta.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR