fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Kripto Paraları Listeledi

Anasayfa
Teknoloji Google Kripto Paraları Listeledi

Google aldığı karar ile kripto paraları fiyat listesinde göstermeye karar verdi. Dünyanın en büyük arama motoru ve en büyük teknoloji devi konumunda olan, internetin baştacı olarak gösterilen Google, bu kararı ile kripto para sahiplerini de mutlu etti. Bu haberin ardından kripto paralarda bir artış olması beklenirken bir artış yaşanmaması ise yatırımcı kişileri üzen detaylardan birisi olarak gösterildi.

Yatırımcılar kripto para sahibi olarak Google’ın bu kararını olumlu bulduklarını belirtti. Bazı yatırımcılar ise kripto paraların Google tarafından listelenmesini beğendiklerini ama güncel fiyat verilerinin ne kadar doğru olabilecek olduğunu ve kripto para borsaları ile Google arasında fiyat farkının ne kadar büyük olacak olduğunu merak ettiklerini ifade ettiler.

Güncel Verileri Gösterecek

Google kripto paraları güncel fiyat listesini çekecek ve ortalama olarak en iyi fiyatı göstermese bile en güncel fiyata yakın oranda bir fiyat gösterecek. Bitcoin yazıldığında Google.com’da ilk sırada karşınıza çıkacak olan Bitcoin fiyatı olacak iken dolar, Euro, TL, Riyal ve tüm para birimlerinde güncel eşdeğer fiyatı gösterilecek.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR