Google ile Pentagon Arasında Ortak Proje - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google ile Pentagon Arasında Ortak Proje

Anasayfa
Yazılım Google ile Pentagon Arasında Ortak Proje

Google ile Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı (Pentagon) 2017 yılının Nisan ayından beridir Mavec Project adlı bir proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Teknoloji devi Google ile dünyanın en fazla askeri güce sahip olan ve en büyük savunma bütçesine sahip olduğu bilinen Pentagon arasında gerçekleştirilen projenin Suriye ve Irak’ta aktif olarak kullanılacak bir çalışma olduğu belirtildi.

Bir Google sözcüsü tarafından yapılan açıklamada ABD’de Pentagon tarafından kendilerine yapılan başvuru sonrasında başlanan projenin insan ve diğer nesneleri daha kolay drone aracılığı ile çekilen videodan tanıyacak olduğu açıklandı. Bu teknoloji ile milyarlarca saatlik videolarda sorunlu alanlar ve kişiler daha kolay saptanacak olurken, teknolojinin Pentagon’a Suriye ve Irak’ta saldırgan olmayan tutumlar için kullanılacak olduğu açıklandı.

Google Geliştiriyor

Google ile Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı (Pentagon) ortaklığında geliştirilmeye devam eden proje ile ilgili elbette basına bu konuda bilgi verilmiyor. Tamamen Google ile Pentagon arasında gizli kalacak olan ve daha sonrasında Google tarafından gizli olarak saklanacak olan projenin destek ve teknik hizmet konularında Pentagon’a her daim destek ve teknik hizmet sunması bekleniyor.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR