fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Files Go Güncellendi

Anasayfa
Teknoloji Google Files Go Güncellendi

Google Files Go uygulamasının yeni yayınlanan son sürüm ile birlikte daha fazla kullanıcıyı memnun edecek gibi görünüyor. Akıllı telefon üreticisi, yazılım devi ve Android işletim sistem sisteminin yöneticisi konumunda olan Google, cihazların daha hızlı çalışmasını sağlamak ve olası gereksiz verileri silmek adına geliştirdiği Files Go adlı güzel bir uygulamayı kullanıcılarına bedava olarak sunmakta.

Google Go olarak isimlendirilen ancak gerçek ismi Google Files Go olan uygulamanın yeni sürümü ile birlikte cihaz tarama ve silme işlemleri Android sistemi ve Google Files Go uygulaması üzerinden çok daha kolay yapılabiliyor.

Google Files Go Güncellendi

Google Files Go yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara istedikleri dosyayı daha rahat aramalarını sağlıyor. Bu özelliği ile zaten aktif olarak dikkat çeken uygulama, bundan sonra bulut servisleri ile birlikte entegre çalışabilecek kapasitede. Uygulamanın Play üzerinden güncellenmesi ile birlikte yeni sürüm güncellemesinde hataların giderildiği ve çok daha hızlı kullanım sunduğunu da belirtelim. Bazı cihazlar uygulamayı yazılım sürümünden dolayı desteklemeyebilir.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR