Google Chrome Yeni Tasarıma Geçiyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Chrome Yeni Tasarıma Geçiyor

Anasayfa
İnternet Google Chrome Yeni Tasarıma Geçiyor

Dünyanın en fazla kullanılan tarayıcısı olan ve sürekli daha fazla insanın aktif bir şekilde varsayılan tarayıcı olarak kullandığı Google Chrome ile ilgili yakın zamanda bir güncelleme yayınlanması bekleniyor. Kullanıcılara daha farklı bir tasarım sunacak ve daha hızlı olması beklenen Google’ın bu yeni tasarımı sayesinde kullanıcılar sayfalar ve sekmeler arası geçişlerde daha kolay geçiş yapabilecekler ve RAM, CPU kullanımı konusunda yeni tasarımlı Google Chrome güncellemesi kullanıcılara beklenenleri sunabilecek.

Yeni tasarım ile yazılımsal hataların giderilecek olduğu, kullanıcıların istedikleri özellikler ve bazı eklentilerde yaşanan takılma ve donma sorunlarının kısmen giderilecek olması da kullanıcılar açısından büyük bir avantaj olacak.

Google Chrome’u Kullananlar Heyecanlı

Google Chrome tarayıcısını kullanan kişilerin bu dakika itibari sonrasında heyecanı daha fazla katlanmasına rağmen ne zaman yeni tasarıma sahip güncellemenin yayınlanacak olduğu bilinmiyor. Güncelleme yayınlandığında birçok Google Chrome kullanıcısının cihazına otomatik olarak yeni tasarımlı güncelleme yüklenecek.

Yeni güncelleme ile mevcut eklenti ve ayarlar ve şifreleriniz tamamı ile korunabilir, sıfırlama yapmanıza gerek olmayacaktır.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR
x