fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Chrome Sizi Gizliden Gizliye Tarıyor

Anasayfa
İnternet Google Chrome Sizi Gizliden Gizliye Tarıyor

Google Chrome, ile ilgili olarak kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan verileri tek tek taradığı ve daha güvenli bir web sunmak adına bunu kullanıcılardan gizli ve otomatik olarak yaptığı açıklandı. Dünyada en fazla kullanılan tarayıcı olma ünvanına sahip olan Google Chrome’un bu konuda başarılı bir tarayıcı olmasının ve güvenli, hızlı bir kodlamaya sahip olmasının platforma kullanıcıları daha fazla çektiği bilinmekte.

Akıllı telefonlardan tabletlere kadar her alanda gücünü göstermeyi başaran Google, bu alanda da Microsoft, ve Mozilla gibi devlere oranla daha fazla kullanıcı sayısına sahip durumda. Kullanıcıların Chrome’a güvenme nedenlerinden birisi ise arkasında bulunan teknoloji devinin Google olması ve internet sektörünü yönetmesi olarak gösteriliyor.

Google’a Gelecek Zarar Tüm İnterneti Bitirir

Bugün itibari ile Google’a gelecek olan en ufak bir zarar dahi kullanıcıların internet sitesi ve Google platformları üzerinden kazandıkları tüm paraların bir anda yok olmasına ve milyonlarca insanın ekonomik olarak çökmesine, intihar etmesine sebep olabilecek kadar büyük bir güç konumunda. Bunu sağlarken Google Chrome tarayıcısı Eset adlı virüs firmasının geliştirdiği arka planda uygulamaya gömülü yazılım ile çalışarak dosyaları taradığı ve kullanıcıları bu sayede güvende tuttuğu iddia edildi.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR