fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Chrome Kripto Para Eklentilerini Engelledi

Anasayfa
İnternet Google Chrome Kripto Para Eklentilerini Engelledi

Google son dönemde diğer teknoloji devleri ile harekete geçmiş durumda. Kripto para reklamları konusunda attığı adımlar dolayısı ile tepki çeken arama motoru devi, bu konuda atacak olduğu adımlar sayesinde kripto para reklamlarından gelir elde eden kullanıcıları vuracak. Son olarak Haziran ayından itibaren kripto para reklamlarını kabul etmeyecek olduklarını açıklayan Google, şimdilerde ise Chrome adlı tarayıcısı üzerinde bulunan kripto para eklentilerini engellediğini ve mağazadan kaldırdığını açıkladı.

Alınan bu karar ile birlikte kripto para eklentilerinin hiçbir şekilde Chrome‘da kullanılmasına izin vermeyecek olduğunu belirten Google, kripto paralar konusunda hiçbir uygulama, reklam ve benzeri şeylere izin vermeyecek olduklarını açıkladı. Kripto paralar ile ilgili olarak açılan internet sitelerinde Adsense reklamlarına izin verecek olan Google, bununla ilgili olarak sadece kendi bünyesi adı altında kripto paralara izin vermeyecek.

Önlemler Alıyorlar

Sadece Google değil, günümüzde Facebook, Twitter ve daha birçok internet sitesi ve şirket tarafından olası riskler barındırması dolayısı ile kripto paralar konusunda katı kurallar uygulanıyor. Son haftalarda en son açıklama Reddit isimli internet ve forum sitesi üzerinden gelmiş ve bundan sonra Bitcoin ile ödemeye izin vermeyecek olduklarını açıklamıştı.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR