fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Chrome 66 Üst Düzey Özellikler İle Geliyor

Anasayfa
İnternet Google Chrome 66 Üst Düzey Özellikler İle Geliyor

Google’ın dünyada en fazla kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome yeni dönemde 66. sürümünün güncellemesini alacak. Google Chrome 66 ile birlikte kullanıcılara çok daha hızlı ve daha güvenilir bir tarayıcı sunacak. Chrome 66 son dönemde en fazla yaşanan sorunlardan birisi olan web sayfalarında otomatik olarak başlayan video oynatmalarının önüne geçecek bir güncellemeyi kullanıcılara sunacak.

Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar otomatik olarak karşılarına çıkan ve oldukça fazla sorunlara sebep olan yüksek sesli reklam videoları ve normal videolardan rahatlıkla kurtulmuş olacaklar.

17 Nisan’da Yayınlanacak

Chrome 66 güncellemesinin 17 Nisan tarihinde yayınlanacak olduğu tahmin ediliyor. Google tarafından resmi olarak Chrome 66 güncellemesi ile ilgili açıklama yapılmazken, güncelleme ile birlikte birçok güvenlik hatasının giderilmesi, mevcut olan güvenlik sorunlarının giderilerek sorunsuz bir Chrome’un ortaya çıkarılması tahmin ediliyor. Yayınlanacak olan güncelleme Windows, MacOS cihazları için otomatik olarak Chrome tarafından yüklenecek olduğu gibi, daha sonrasında gelecek olan güncellemeler otomatik olarak uygulanacaktır. Güncelleme yayınlandığında ek özellikler ile ilgili bilgiler Google tarafından ”güncelleme detayı” açıklaması kısmında yerini alacaktır.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR