fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Google Chrome 65 Güncellemesi Yayınlandı!

Anasayfa
Yazılım Google Chrome 65 Güncellemesi Yayınlandı!

Google Chrome yeni güncellemesi bugün tüm platformlar için yayınlandı. Yeni güncellemenin Windows, MacOS, Android, iOS ve Linux işletim sistemleri için yayınlandığı açıklandı. Google Chrome 65 güncellemesi ile birlikte kullanıcılarına çok daha yeni ve gelişmiş ”uzantılar” sayfası sunmaya başlıyor.

Bu güncelleme ile birlikte kullanıcıları bekleyen tek yenilik elbette bununla sınırlı değil. Güncelleme ile ilgili olarak Google’ın paylaştığı listeye göre Chrome 65 sürümü ile birlikte hatalar giderilmiş durumda. Sitelerin faviconları bundan sonra sayfaların yanında görüntülenecek olduğu gibi bu özellik sayesinde Google Chrome kullanıcıları siteleri daha kolay tanıma şansına sahip olacaklar.

Otomatik Güncellenecek

Chrome kendisini otomatik olarak Windows ve MacOS için güncelleyecek. Apple mobil cihazları için ise yine otomatik olarak güncelleme uygulanacak. Android cihazlar için ayarlarınıza göre güncelleme Play Store üzerinden otomatik indirilip kurulacak iken Linux’ta ise Chrome kendi kendisini sizin tercihlerinize göre otomatik güncelleyebilecek. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların daha güzel görünümlü arayüze sahip olmaları gelecek sürümde daha fazla değişimlerin uygulanacak olduğunun sinyalleri olarak algılanmakta.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR