General Mobile GM 5 Plus için Oreo güncellemesi gecikti - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

General Mobile GM 5 Plus için Oreo güncellemesi gecikti

Anasayfa
Teknoloji General Mobile GM 5 Plus için Oreo güncellemesi gecikti

General Mobile GM 5 Plus modeli için General Mobile tarafından yayınlanan ”Android 8.0 Oreo güncelleme takvimi” listesine göre Şubat 2018 içerisinde gelmesi gereken Android 8.0 Oreo güncellemesi kullanıcıların cihazları için yayınlanmadı. Şirket tarafından konu hakkında açıklama yapılmaması GM5 Plus kullanıcılarını kızdırırken, bazı kullanıcılar şirketin CEO’su ve resmi hesapları üzerinden ”güncelleme ne zaman verilecek?” sorularını sormaya başladılar.

General Mobile’ın sürekli olarak güncellemeler konusunda sorun çıkardığını ifade eden GM 5 Plus kullanıcıları, cihazlarına gelecek olan güncellemelerin söz verilen tarihte verilmesi gerektiğini açıkladı.

General Mobile Suskun

Şirketin suskun olmasının nedeni nedir bilinmezken ancak gelecek günlerde GM 5 Plus kullanıcılarının cihazlarına Android 8.0 Oreo güncellemesini bekledikleri apaçık bir şekilde ortada. Bu ay içerisinde ise GM 5 ve GM 5 d modellerine Oreo güncellemesinin verilmesi bekleniyordu. Güncelleme takviminde yaşanan gecikme dolayısı ile Mart ayında güncelleme alması beklenen cihazların güncelleme tarihleri Nisan ayına kalabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Güncelleme takvimleri konusunda Sony ve General Mobile’ın en fazla sorun yaşatan şirketlerin başında geldikleri ise bilinen bir detay.

0 0 0 0 1 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR