Kapat

General Mobile GM 5 Plus Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Mobil General Mobile GM 5 Plus Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlandı

General Mobile GM 5 Plus modeli için merakla beklenen güncelleme bugün akşam saatlerinde yayınlandı. Bir süreden beridir akıllı cep telefonları üretmeye devam eden ve ürettiği akıllı cep telefonlarını Çinli bir şirketin cihazının üzerine markasının logosunu bastırarak satışa sunduğu iddia edilen markanın güncellemeleri ise kendisinin hazırladığı ve güncellemeleri kullanıcılara sunduğu belirtiliyor.

Türkiye’de televizyon dizilerinde ve internet üzerinde yaptıkları reklamlar ile satışlarını oldukça iyi devam ettiren markanın, cihazlarına gelen son güncelleme ile cihazlarda mevcut olan hatalar gideriliyor. General Mobile GM 5 Plus modeli için yayınlanan Android 8.0 güncellemesi ile birlikte cihazların tasarımsal olarak değişecek olduğu ve güncellemenin an itibari ile isteyen her General Mobile GM 5 Plus kullanıcısı tarafından yüklenebilecek olduğu markanın Twitter hesabından ilan edilmiş durumda.

Kademeli Dağıtılacak

General Mobile GM 5 Plus modeli için yayınlanan güncelleme eğer cihazınızda görünmez ise gelecek saatler veya yarın güncellemeleri kontrol ederek cihazınıza güncelleme gelip gelmediğini denetleyebilirsiniz. Güncellemenin kademeli olarak verilmesi ise yerli bir markanın sunucularını korumak adına yaptığı bir düzenleme olarak tarif edilebilir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR