Geçtiğimiz Hafta Hangi Yabancı Diziler Başladı? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Geçtiğimiz Hafta Hangi Yabancı Diziler Başladı?

Anasayfa
Sinema Geçtiğimiz Hafta Hangi Yabancı Diziler Başladı?
american horror story

Geçtiğimiz haftada biri yeni olmak üzere toplam altı yabancı dizi başladı. American Horror Story’nin geri dönüşüyle yüzleri güldürdüğü haftada, başka hangi dizilerin başladığına gelin birlikte göz atalım.

1- Doctor Foster (2. Sezon)

Kocasının kendisini aldattığını düşünen Gemma Foster’ın iş ve özel hayatının bu durum karşısındaki etkilerinin anlatıldığı Doctor Foster, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

2- American Horror Story: Cult (7. Sezon)

American Horror Story yedinci sezonuyla ekranlara döndü. Dizi, bu sezon Tarikat temasını işleyecek.

3- You’re the Worst (4. Sezon)

İlk bakıldığında çok farklı iki insan olan Jimmy ve Gretchen’ın birbirlerine aşık olmasını ve sonrasında yaşanan olayların anlatıldığı You’re the Worst, dördüncü sezonuyla ekranlarda…

4- Tin Star (Yeni Dizi)

Dedektifken küçük bir kasabanın şerifi olan ve ailesini de beraberinde götüren Jim Worth’un hikâyesini anlatılıyor.

5- BoJack Horseman (4. Sezon)

90’lı yılların popüler sitcom yıldızı olan BoJack Horseman’ın hayat hikâyesini anlatan bir kitap yazma düşüncesiyle atıldığı serüvenin anlatıldığı BoJack Horseman, dördüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

6- One Mississippi (2. Sezon)

Annesinin ölümü sonrası Mississippi’te dönen Tig’in bir yandan olan şeyleri unutmaya çalışması, bir yandan da sağlık sorunlarıyla mücadele etme hikâyesinin anlatıldığı One Mississippi, ikinci sezonuyla ekranlarda.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR