Kapat

‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısının Asıl Sahiplerinden Türkçe Mesaj!

Anasayfa
Video ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısının Asıl Sahiplerinden Türkçe Mesaj!

Hatırlayacağınız üzere Çarşamba günü YouTube’un telif hakları sebebiyle Çağatay Akman’ın ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ klibi kaldırılmıştı. Şimdi ise şarkının asıl sahipleri, Facebook sayfası üzerinden bir mesaj gönderdiler.

Çıktığı ilk zamanlarda herkesin diline dolanmayı başarmıştı şarkı, lakin foyası sonradan ortaya çıkan Çağatay Akman’ın ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısının, ANNA RF adlı bir gruba ait olduğunu öğrendik. Çağatay Akman, sosyal medyada başta bizim ülkemizdeki kullanıcılar olmak üzere grubun fanı olan yabancı kişiler tarafından da yoğun şekilde eleştirilmişti. Tabi bu eleştiriler bizi de sinirlendirmişti.

ANNA RF adlı grup, resmi Facebook sayfasından kendilerine bu durumdan ötürü destek veren herkese teşekkür ettiğini bir mesajla belirtti. Türkçe olarak yayınlanan mesajın tamamı şu şekilde:

Bu zamana kadar Anna RF’ye olan tum desteginiz ve sevginiz icin tesekkurler !! Ne yazik ki Turkiye’den haksizca boyle bir durumla karsilastik. Ancak adalet herzaman yerini buluyor !!
Desteginizin devamini bekliyoruz ve biz yine sevgiyle, baris icin “kendi sanatimizi” uretmeye devam edecegiz..
Selamlar !!

anna-rf-açıklama

Müzik grubunun, bu mesajına yapılan yorumlarına bakılınca Türk kullanıcılarında grubu destekler nitelikte yorumlarını görebilirsiniz.

Bir yandan şarkının ‘orijinal’ versiyonunu dinlemek isteyenler için videoyu hemen yukarı bıraktık.

“‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısının Asıl Sahiplerinden Türkçe Mesaj!” üzerine 1 yorum

  1. Zeynep says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR