Game of Thrones Yedinci Sezon Dördüncü Bölüm Fragmanı Yayınlandı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones Yedinci Sezon Dördüncü Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Video Game of Thrones Yedinci Sezon Dördüncü Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Muhteşem dizi Game of Thrones’un yedinci sezonunun dördüncü bölüm fragmanı yayınlandı.

Jon Snow ve Khaalesi’nin bir araya gelmesi, Sansa Stark’ın düşünceli halleri, Lannister’ların kaynayan kazanı derken “Acaba sezonun en bomba bölümüyle karşı karşıya mıyız?” diye sormadan edemedik. Theon Greyjoy’un bir avuç adam ve bir kayıkla kıyıya varabilmesi de aklımızda kalan sahnelerden… Lafı kısa kesip fragmanı hep birlikte izleyelim.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR