Game of Thrones’un Yıldızı Türkiye’ye Geliyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones’un Yıldızı Türkiye’ye Geliyor!

Anasayfa
Sinema Game of Thrones’un Yıldızı Türkiye’ye Geliyor!
game-of-thrones-Sir-Gregor-Clegane

Game of Thrones dizisinde Sör. Gregor Clegane karakterini canlandıran Hafþór Júlíus Björnsson bu sene ilki düzenlenecek olan GoblinCon’a konuk olacak.

Yarın başlayıp 1 Ekim’de sona erecek olan GoblinCon, Uniq İstanbul’da oyunseverleri buluşturacak. Masaüstü oyunlardan PC oyunlarına, konsol oyunlarından mobil oyunlara kadar tüm oyun türlerine ve severlerine hitap edecek olan GoblinCon, ayrıca birçok ünlü ismi de ağırlayacak.

Etkinliğin sürpriz ismi ise ‘Game of Thrones‘un yıldız karakterlerinden Sör. Gregor ‘The Mountain’ Clegane olacak. Karaktere hayat veren Hafþór Júlíus Björnsson, 1 Ekim’de etkinlikte yer alacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR