fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game Of Thrones’un 7. Sezonundan İkinci Fragman Yayınlandı!

Anasayfa
Video Game Of Thrones’un 7. Sezonundan İkinci Fragman Yayınlandı!

Dünyanın en sevilen dizilerinden olan Game Of Thrones’un 7. sezonuna yaklaşırken merakla beklenen seriden ikinci fragman yayınlandı. Savaşın çılgınlığında savrulan kahramanlarımız, kaderin acımasızlığı karşısında öfkeli ve bir o kadar da acımasız bir ruh haliyle savaş meydanlarında. Tarif etmesi oldukça güç olan bu fragman gerçekten tutku verici. Neredeyse bütün karakterlerin göründüğü, Sansa’nın ön planda olduğu, ejderhaların büyüleyici görüntülerine birde siz bakın!

Dizinin büyük bir merakla beklenen yedinci sezonu 16 Temmuz’da ekranlara çıkacak. 2018 yazında ise Game Of Thrones’a sekizinci ve final sezonuyla veda edeceğiz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR