Game of Thrones Setinde 'Aşk' Krizi - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones Setinde ‘Aşk’ Krizi

Anasayfa
Sinema Game of Thrones Setinde ‘Aşk’ Krizi
Game-of-Thrones-sezon-7-fotoğraflar-6

Milyonların dizisi Game of Thrones (Taht oyunları) setinde yaşanan kriz sezon sonunda ortaya çıktı. İşte detaylar…

‘Game of Thrones’da ‘Cercei Lanister’ karakterini canlandıran Lena Headey ile ‘Bronn’u canlandıran Jerome Flynn’ın, geçmişte yaşadıkları aşk nedeniyle birbirlerini görmeye tahammül edemedikleri ve dizide yan yana gelmedikleri ortaya çıktı.

Daily Mail’ın haberine göre; Lena Headey ile Jerome Flynn, bir dönem yaşadıkları fırtınalı ilişki nedeniyle artık sette hiçbir şekilde yan yana gelmiyor. Zira dizinin senaryosu, Headeyl ile Flynn’ın tek bir ortak sahnesi olmayacak şekilde yazılıyor.

2014 yılında yabancı bir gazeteye konuşan bir set çalışanı, ikili arasındaki ilişkinin çok tatsız şekilde noktalandığını ve ünlü oyuncuların artık birbirini görmeye tahammül edemediğini açıklamıştı.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 1 1 0 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR