Kapat

Game of Thrones Hayranlarına Muhteşem Bir Haber!

Anasayfa
Sinema Game of Thrones Hayranlarına Muhteşem Bir Haber!
game-of-thrones-finalinden-muhteşem-haber

Son sezonunun 6 bölüm olacak olması Game of Thrones hayranlarının epeyce canını sıkmıştı. Fakat bu haber oldukça heyecanlandırıcı: Son sezonda tüm bölümler 90 dakika olacak.

Dünyanın en iyi dizilerinden olan Game of Thrones’un 7. sezonu yakında başlayacak ve yalnızca 7 bölüm sürecek. Birde dizinin son sezonda 6 bölüm süreceği biliniyor. Şöyle kısaca bir bakkal hesabı yapınca önümüzde yalnızca 13 bölüm olduğunu görüyor ve daha fazla telaşlanıyoruz. Tatlısıyla ekşisiyle 7 seneden beri takip ettiğimiz muhteşem dizi, bütün takipçilerinin içerisinde derin bir burukluk bırakacak. İçimizdeki bu burukluğu giderir mi bilemiyoruz ancak, final sezonunda yer alacak 6 bölüm hakkında heyecanlandırıcı bir bilgi paylaşıldı.

game-of-thrones-hayranlarına-muhteşem-haber

Game of Thrones’un ses tasarımcısı Paula Fairfield, son sezonda yer alacak 6 bölümün her birinin 90 dakika olacağının bilgisini paylaştı. Yine bakkal hesabına dökecek olursak, normal uzunluktaki bölümlerle karşılaştırdığımızda sekiz veya dokuz standart bölüm süresine ulaşacağımız anlamına geliyor.

Mutlaka Game of Thrones’un bitmesine üzülüyoruz, lakin en azından dizinin son bölümlerini uzunca bir şekilde izleyecek olmak bizleri sevindiriyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR