Game of Thrones Final Sezonuna İki Yeni Karakter Katılıyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones Final Sezonuna İki Yeni Karakter Katılıyor

Anasayfa
Sinema Game of Thrones Final Sezonuna İki Yeni Karakter Katılıyor
game-of-thrones-a-iki-yeni-karakter-katılacak

İngilizlerin yaptığı habere göre, Game of Thrones dizisine final sezonunda iki yeni karakter katılacak.

Sekizinci sezon için oyuncu seçmelerinin başladığını hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine gelen haberde ise Game of Thrones’a en az iki yeni oyuncu daha katılacak. Final sezonunun 6 bölümden oluşacağı netleşen sevilen diziye, kuzeyli bir karakteri oynayacak 8 yaşlarında bir kız çocuğu ve daha iyi bir yaşam için mücadele veren bir genci canlandıracak 12 yaşında bir erkek çocuğu katılacak.

Dövüşçü bir ruha sahip “Kuzeyli kız” karakterini canlandıracak oyuncunun ünlü biri olmasına değil aksanına dikkat edilecek.. Yoksul bir yaşamdan gelen ve daha iyi bir yaşam için mücadele veren diğer karaktere hayat verecek erkek oyuncunun ise fiziksel olarak çevik, farklı ve belirgin yüz hatlarına sahip olması isteniyor.

Dizi severlerin görüşlerine göre, Kuzeyli kız, Jon Snow’un Ak Gezenler ile savaşmak için eğitirken izleyicinin karşısına çıkan hırslı bir karakter olacak. Diğer karakter ise Bran Stark’ın geçmişe gittiğinde tanışacağı ve Westeros’un tarihine yön vermiş biri olacak. Ama bunlar sadece ihtimal. Bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz.

 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR