fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones Chatbot Sorduğunuz Soruların Hepsini Cevaplıyor

Anasayfa
Eğlence Game of Thrones Chatbot Sorduğunuz Soruların Hepsini Cevaplıyor
game-of-thrones-daenerys-targaryen

Game of Thrones dizisinin yeni sezonu başlamadan eski sezonlara, bölümlere dair unuttuklarınızı hatırlamak, merak ettiklerinizi öğrenmek ister misiniz? Facebook üzerinden ulaşabileceğiniz Game of Thrones Chatbot sorduğunuz bütün sorulara cevap vermek için sabırsızlanıyor.

Sistemden orijinal cevaplar alabilmek için ufak bir nokta var. Soruları İngilizce sormanız gerekiyor. Türkçe sorulara veya farklı dillerdeki sorulara da cevaplar alabiliyorsunuz. Fakat bu cevaplar genelde mizahı tarzda oluyor. Yani sistem anlaşılacağı üzere biraz mizahi. Ancak gerçek cevaplarda almak mümkün.

Catch adlı, Londra merkezli bir yaratıcı ajansın projesi olan bu chatbot, Facebook’da bulunan milyonlarca Game of Thrones hayranlarından ilham alınarak hayata geçirilmiş bir proje. Eğer sizinde bu arkadaşa Game of Thrones hakkında sorularınız varsa buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diyelim. 🙂

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR