fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu!

Anasayfa
Sinema Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu!
game-of-thrones-senaryo

HBO’nun hacklenmesinin ardından İnternet’e Game of Thrones dizisinin senaryosu sızdırıldı. Bizde sizlerle dizinin sekizinci sezonunun senaryosunu paylaştık. İşte senaryo…

DİKKAT: AĞIR SPOİLER İÇERİR OKUMADAN ÖNCE SON BİR DEFA DÜŞÜNÜNÜZ.

NOT: ÇEVİRİLER DİZİGEEK.COM SİTESİNE AİTTİR.

HBO Sızıntısı

  • İlk sahne: Night King’in Castle Black’e saldırıyor. Tommund ve Gendry olay yerinden kaçıyor. Undead Viserion, Kargalar ve Undead’i ateşe veriyor. Lord Beric Dondarrion, White Walkers (ekran dışında ölür?) Ile savaşmak için geride kalıyor, fakat Edd’yi öldüren White Walker’ı öldürmeden önce öldüremiyor. Edd, White Walker tarafından bıçaklanarak öldürülüyor. Winterfell için Tormund ve Gendry ata binerken arka planda yanan bir Kale Siyah görüyoruz.
  • Daenerys, Jon, Tyrion, Davos, Jorah, Brienne, Podrick, The Hound, Missandei, Varys ve Theon Winterfell’e varır. Davos, Jon’la birlikte ayrıldığından beri daha kışın soğuk ve daha koyu hale geldiğini söyledi. Jon ve Arya uzun zaman sonra ilk defa bir araya geldi. Daenerys, Sansa Stark’la tanışır ve Sansa, o ve Jon’un şu anda bir ilişkisi olup olmadığını sorar. Daenerys buna düzgün cevap vermiyor. Winterfell ve Daenerys’in yanına geri dönen Jon, Sansa’dan çok memnun görünmez. Jon bunu fark eder ve onunla sohbet eder. Littlefinger’in ölümünden ve Sansa’nın nasıl ihanet ettiğinden bahseder. Cersei Lannister’la birlikte çalışmanın çok aptalca olduğunu söyler. Hound ve Arya da birbirleriyle konuşurlar. Arya, onu öldürmeden arkasında bırakmaktan pişman olmadığı Hound’a söyler. Hound, Arya’nın orada, özellikle de Duvar’ın ötesinde gördüğü şeylerle onu öldürmesi gerektiğini söylüyor.
  • Euron Greyjoy Golden Company ile King’s Landing’e geri döndü ve Cersei Lannister ve Throne Room’daki Golden Company’in komutanlarıyla görüştü. Cersei, Euron’a, satış sözcüklerinin King’s Landing’e gönderilmesinden dolayı teşekkür eder. Cersei, başkomutanın Fırtına Sonunu almasını ve orduyu kaleye toplanmasını emreder. Robert Baratheon bir keresinde kale’nin yüzyıllarca ayakta kaldığını ve Long Night’da da ayakta kalacağından emin olduğunu söyledi. Kaleyi artık elinde tutan bir Baratheon olmadığı için, sadece kendiniz almanız zor olmayacak. Büyük Savaş sırasında kendilerini korumak gerekecek. O gecenin ilerleyen saatlerinde Euron Greyjoy, Cersei Lannister’la seks yapmak üzeredir. Euron, ona verebileceğini bulduktan sonra kardeşini özlemeyeceğini şaka yapar. Cersei’nin yüzü yeterince diyor. Euron’la yatağından çok memnun değil. Olası çıplaklık burada görülür. Ertesi sabah Euron, kaleyi ele geçirmek için satranççılığı Fırtınanın Sonuna kadar seyretmek için ‘The Silence’ adlı gemi ile ayrılır. Geri döndükten sonra Cersei’ye kral olmasını istediğini söyler. Sessizlik içinde, Euron, Yara Greyjoy ile Queen Cersei hakkında bir konuşma yapıyor. Yara nokta boş, ona Queen Cersei’nin evde beslenen hayvan / kocası olmakla ilgilenmediğini bildiğini söyler. Euron güldürür ve Braavos’tan gelen iyi arkadaşlarının yakında bu sorunun üstesinden geleceğini söyler.
  • Daenerys, Jon, Sansa, Tyrion, Davos, Missandei, Sam, Varys, Kuzey Lords ve Vale Şövalyeleri Winterfell Büyük Salonunda toplanır. Sweetrobin ve Yohn Royce da bu sahnede. Sam Jon’la yeniden birleşir ve ikisi poz verirler. Jon, Sam’e geri döndüğüne sevindiğini söyler. Kuzey Lords, Daenerys’i Kraliçesi olarak kabul etmekten memnun değil. Daenerys kendini çok iyi savunuyor, ancak Kuzey’in desteğini henüz alamıyor. Lyanna Mormont, Daenerys Targaryen’e asla ona ‘Lütuf’u’ demeyeceğini söyler, çünkü yalnızca bir Kral tanır ve o da Jon Snow, Kuzeydeki Kral. Tyrion gülümser ve Jorah’ın Mormont’ların bir şey için geri durmadığını söyleyen vahşice bir kız olduğunu belirtiyor. Jon, birbirleriyle tartışacak vakit olmadığını ve Lannister ordusunun henüz bir sözcüğünün bulunmadığını ortaya koyuyor. Sansa, onları Cersei Lannister’e güvenmemesi konusunda uyardığını söyledi. Tyrion, kardeşi Jaime’e güvenebileceklerini ancak Daenerys’in bu konuda anlaşmadığını söylüyor. Grup, Kuzey’i Night King’in ordusuna karşı nasıl savunacaklarını tartışıyor. Jon Snow, Robin’e Eyrie’yi katlanmak ve Gece Kralı’nı orada cezbetmek için akıllıca olduğunu söylemektedir. Robin gerçekten Jon’un önerisini kabul etmiyor ve kabul etmiyor gibi görünüyor. Toplantıdan sonra Daenerys, Jon’a, Northerlerin gerçekten inatçı ve ufak fikirli insanlar olduğunu söylüyor.
  • Theon Greyjoy, Winterfell’in Godswood’ı ziyaret eder ve arkadaşı Robb’u Bran Stark’la ve onunla buluştuğunu düşünür. Bran’a House Stark’a karşı yaptıkları her şey için derhal özür diler, ancak Bran buna gerek olmadığını söylüyor. Theon’un kızkardeşi Sansa’yı kurtararak kendisini kurtardığını biliyor. Ramsay Bolton’un elinde ne kadar acı çektiğini gördü. Theon ona bütün bunların bildiklerini soruyor ancak Bran yanıt vermiyor.
  •  Theon bütün bunları nasıl bildiğini sorar, Bran açıklamaz. Arya ve Brienne pratik yaparken Jon Arya’nın tekniklerinden etkilenir. Arya ona düşmanlarını sivri uçta toplamasını unutmaması gerektiğini söyler. Arya’ya neden Winterfell’in Büyük Salonundaki tanışmaya gelmediğini sorar. Arya çoğu şeyi Sansa’nın daha iyi yaptığını söyler. Volantis’de Lady Melisandre Kırmızı Tapınağa giriş yapar. O yeniden Kinvara’ya gelmiştir. Melisandre Kinvara’ya Büyük Savaşın bir kısmının buraya geleceğini söyler. Buz ve ateşi birleştirir. O Kral Jon Snow’a, söz verip hayata döndürdüğü prense hizmet etti. Kinvara Melisandre’ye bu zamana kadar Tanrılarına iyi hizmet ettiğini ancak yaptığı hatalarının bedelini ödemesi gerektiğini söyler. Kinvara Melisandre’ye Tanrılarının son bir fedakarlık istediklerini söyler, Kuzey’e dönmesini. Melisandre Kuzey’e gitmesinin yasak olduğunu söyler. Kinvara, cezalandırılmadan farklı kazançlar sağlayabileceğini söyler.
    Jaime Lannister’i Bronn’la tanıştığı yerde görüyoruz. Jaime Bronn’u gördüğüne şaşırıyor ve neden kendisini takip ettiğini soruyor. Bronn kendisini o iğrenç şehirde çeken bir şey kalmadığını ve Kuzeyde daha çok macera olduğunu söylüyor. Jaime Bronn’u kendi tarafında gördüğüne seviniyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR