Kapat

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

Anasayfa
Mobil Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri henüz daha birçok ülkede satışa sunulmadı. Türkiye ve dünyada fazla talep gösterilen amiral gemi modellerinden birisi olma yolunda ilerleyen Galaxy S9 modelleri için ise ilk olarak Almanya‘da bugün Samsung ve Google işbirliği ile yeni güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güvenlik güncellemesinde cihazın bazı hataları giderilirken, bir yandan da kullanıcıların cihazlarında güvenilir şekilde kullanım sahibi olması sağlanıyor.

Almanya’da bazı bölgelerde satışa sunulan cihazın Türkiye’de henüz daha ön sipariş döneminde olduğu bilinirken, cihazın Türkiye’de satışa sunulduğu bazı satış merkezleri bulunuyor.

Yeni Güncelleme Özellik Getirmiyor

Yeni güncelleme ile birlikte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine özel olarak ekstra özellikler getirilmiyor. Sadece hata giderme ve güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla gönderilen güncellemenin kullanıcılar tarafından OTA yolu aracılığı ile cihazlara yüklenebilecek olduğu, bunun için Almanya’da olan kullanıcıların cihazlarını Almanya’dan almış olmaları durumunda ”yazılım güncelleme” bölümüne ayarlar sekmesinden ulaşarak güncellemeyi yükleyebilirler. Güncelleme sunucu bazlı olarak yavaş indirilebilecek olduğu gibi isterseniz bilgisayar üzerinden de güncelleme seçeneğine sahipsiniz.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR